[contact-form-7 id="406" title="Заявка"]

About

Ukrainian professional post-production team

Микола Кушнірук / Nick Kushniruk

Виконавчий продюсер та моушндизайнер/Executive producer and motiondesigner

Більше 100 успішно реалізованих проектів у сфері комп’ютерної графіки та моушдизайну.

Розпочав свою кар’єру у 2012-му році працюючи на місцевому телебаченні. Захоплення графікою та вивчення перших навиків Adobe After Effects, принесло перші успішні проекти. Дуже швидко захоплення переросло у роботу. Розробляв обличчя каналів, заставки, інтро логотипів, відеопрезентації, а також графіку до чиселенних документальних фільмів. У 2016-му працював у Києві моушндизайнером у провідних компаніях. Саме у Києві зрозумів, що хочу створити свою компанію, своє середовище та оточення професіоналів і прийняв рішення повернутись додому і заснувати компанію VIDEOSOTA Production House, яка займалась пост-продакшном. Із початку 2018-го активно працюєм над своїм власним продакшном і вже маємо десяток власних успішних проектів.

 

Андрій Мельничук / Andriy Melnichuk

Відеомонтажер та композер / Videoeditor & Compositing artist

Розпочав свою кар’єру відеомонтажером на місцевому телебаченні. Працював над власними творчими проектами. За плечима десятки успішно реалізованих проектів. Працює із командою Videosota Production House.

Анатолій Самойленко / Anatoliy Samoilenko

Композер, моушндизайнер / Compositing artist, motiondesigner

Розпочав свою кар’єру у пост-продакшн компаніях у Києві. Працював над власними творчими проектами. За плечима десятки успішно реалізованих проектів. Працює із командою VIDEOSOTA Production House.

Олександр Боденчук / Aleksandr Bodenchuk

3D моделер та моушндизайнер/ 3D modeler and motiondesigner

Розпочав свою кар’єру працюючи у рекламному агенстві. Розробляв рекламні відеоролики за допомогою Adobe After Effects. Згодом захопився вивчення 3D. Перші проекти по моделінгу та візуалізації принесли і перших клієнтів. Продовжує розвиватись у напрямку 3D-моделінгу, зокрема скульптінг. Працює із командою VIDEOSOTA Production House.